روزشمار به دنیا آمدن فرزند من
Lilypie 2nd Birthday Ticker
یکشنبه 6 مرداد‌ماه سال 1387
بی خوابی

وقتی این تایتل رو ببینید اونهایی که اهل سینما باشن یاد فیلم خاطره انگیز بی خوابی با بازی آل پاچینو می افتن... تو این فیلم آل نقش یه پلیس رو بازی می کنه که به سرزمینهای شمالی سفر می کنه تا راز یه جنایت رو کشف کنه... ولی به خاطر شمالی بودن اون منطقه آفتاب هیچ وقت غروب نمی کنه و همیشه روز هست و اون نمی تونه بخوابه... کلی با این مسئله مشکل پیدا می کنه ... حالا ربط این فلیم به این وبلاگ اینه که دقیقا بابایی ها و مامانی ها بعد از تولد نوزادشون این شکلی میشن... یعنی همیشه روزه و بایدبه کارهای نی نی برسن... اما اون خنده های شیرین سام می ارزه به هزارتا بی خوابی.
سام جدیدا سعی می کنه که با قاقا کردن صحبت کنه... وقتی هم که زیر گلوشو ماچ می کنم کلی ریسه میره... اینقدر ناز شده که نگو... حالا دیگه یاد گرفته که با خنده و لبخند توجه دیگران رو جلب کنه...خیلی ماه شده...
کارمند کوچولو منو به یه بازی دعوت کرده .... خیلی خیلی ممنونم... باید دوتاعکس از کامپیوتر خودم پیدا کنم یکی برای وقتی که خوشحال هستم... یکی برای وقتی که ناراحت هستم... من یه عکس هم به همسر کارمند کوچولو ،‌ دوست عزیزم آرشام هدیه می دم. انشالا که همیشه شاد باشید.

وقتی خوشحالم....

وقتی خوشحالم

وقتی غمگینم...

وقتی غمگینم

هدیه من به آرشام...

هدیه به آرشام عزیز

عکسهای جدید سام رو تو آلبومش ببینید.
در مورد طرز خوابیدن نوزاد نظر بدید.