روزشمار به دنیا آمدن فرزند من
Lilypie 2nd Birthday Ticker
یکشنبه 7 بهمن‌ماه سال 1386
سیسمونی - شماره ۱

سلام... حالتون خوبه... لطفا منو نزنید... خوندم پیغام هاتونو... اصلا هم بابایی تنبل نیست،‌خوب یه کم سرم شلوغ بود به خدا... از جمیع دوستان وبلاگ نویس و وبلاگ خون معذرت... از گلک خودم هم معذرت میخوام... قول میدم که دیگه تکرار نشه... اگه شدحاضرم که خود کشون کنم.
اینقدر اخم نکنید... کلی خبر بامزه براتون دارم.
اول از همه دو تا از دوستان از من ایمیل می خواستن که خوب من یک بار براشون زیر درخواست ایمیل آدرس ایمیل خودم رو نوشته بودم،‌ولی مثل اینکه نمی دونم چی شد به دستشون نرسید. به هرحال این ایمیل من هست.
zshega@hotmail.com
دوم اینکه من و مامانی خیلی مشکل روی اسم گلک داریم. لیست اسامی که گلک رو می نویسم که درمورد هرکدومش شما نظر بدید.
آران - سام - سامین - بهنود - کامین .
بعد هم اینکه مادربزرگ گلک(مامان مامانی) در یک حرکت غافل گیر کننده و فوق العاده سه شنبه و چهارشنبه رفتن برای خرید سیسمونی و پنج شنبه ای هم تمام چیزهایی رو که خریده بودند آوردند خونه ما. مامانی که امتحان داشت باهاشون نرفت،‌من هم که سرکار بودم. دیگه نمی دونید چه بازاری بود خونمون. ماهم که مهلت ندادیم...یک سری از اونها رو که ماباز کردیم تا ببینیم چی هست، اینقدر قشنگ بود که نگو... یه قسمت از اونهایی رو که جمعه ازشون عکس گرفتم رو براتون گذاشتم ببینید. روی آدرس  زیر کلیک کنید... این همه اش نیست ها... باز هم هست. قول میدم دفعه دیگه بقیه اش رو بذارم. یعنی اینقدر باحاله که وسایل نی نی رو باز کنی که حد نداره. راستی با برف چه می کنید. حیف تعطیل نشدیم.
عکسهای سیسمونی شماره ۱

اسلاید عکسهای سیسمونی گلک - ۱